Miss Massive Snowflake - Like A Book (recenze)

21. února 2012 v 0:05 | pošli mi první MMS
Miss Massive Snowflake - Like A Book (CD, 2011, North Pole Records)

To nám to letí. Ještě jsem nestačil zapomenout na první dotyk Slečny Sněhovločky (Obrovločky, Masovločky, atp.) a už je tu zas. Opět milé, zajímavé, hudební až běda.


Bowieho, Zappu, Jethro Tull, Taking Heads, jazzově rozverný bigbít, psychedelicky rozlévané synťáky a mnoho dalších elementů rozpoznáte dřív než byste si přečetli tiskovou zprávu nebo dohledali recenze na webu. Nemůžete se splést! Je to dětsky hravé, lehce stravitelné, popově přijatelné, ale třeba v náznaku i freejazzově divoké. Každopádně to není blbé, trapné ani pitomé, až se to může po vyslechnutí zdát podezřelé. Podezřelé z pozice, pohledu a stavu, který mi/nám poskytují česká média. Úžasný je třeba fakt, že na obalu najdete čtyři jména Shane de Leon, Jeanne Kennedy Crosby, Andy Brown a Jacopo Andreini, ovšem kdo na co hraje, ne. Berte to coby burcování, zda se chytnete výzvy a dodatečné informace dohledáte, nebo Vám to bude jedno a poslechnete jen předložené.

21. únor 2012 je oficiálním datem vydání, takže co s tím uděláte? Vězte, že je to po třech singlech, albech Queen's Headache (2008) a Songs About Music (2009) už jejich třetí deska. Radím Vám dobře, buďte u toho, když se vaří dobrá zajímavá muzika!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama