Suburbia Melting / Paregorik (recenze)

14. prosince 2011 v 9:00 | obyčejný posluchač
Suburbia Melting / Paregorik (CD-R, 2011, DumpsterScore Home Recordings)

Padesáti-kusová, ručně číslovaná edice šestašedesátého titulu je provedena skromně, leč nutno přiznat - vkusně. Nažloutlý papír nemůže nijak pomoci negativistické černi.Andrew Quitter alias Suburbia Melting se snaží seč může, mele ze všech sil, delay-uje pomalu, rychle, zkouší levou-pravou, ale na mě to moc nezabírá. V druhé půli (nebo se jedná o samostatný track?) dojde na řev při plošném hlukovém podkladu. Připomíná mi to pouliční výrobu palačinky. Trochu tekutého těsta na rozpálený kovový ingot a pak už jen točit a roztírat. Pomyslným ochucením jsou třeba rozeznatelné kovy nebo terénní nahrávka mlaskajících prasat. Ochutnal jsem, olíznul prsty, ale podruhé zkusím něco jiného.

Jednojediný M/S je hybatelem projektu tuzemského drsně-hlukového Paregorik. Z o poznání horšího zvuku se snaží vykřesat "harsh noise", výsledkem je ale spíše utrápené houkání zpětné vazby, narušované drceným materiálem. Zdá se, že uvnitř/vespodu cosi je, ale ne a ne to vylézt na povrch. Podobně jako u předchozího divočáka, i tady se mi zdá slyšené dosti ploché, bez dynamického rozměru.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martin martin | Web | 30. prosince 2011 v 10:58 | Reagovat

Díky! Ani sem nevěděl, že to tady už visí!
Ale jak vidím, tak tě moje radiomanipulace moc neoslovila ;)

2 RadeK.K. RadeK.K. | 30. prosince 2011 v 12:17 | Reagovat

[1]: ČUS MARTINE! MÁM DOJEM, ŽE JSEM TI TO UŽ PSAL, ALE V ZÁSADĚ JE TO JEDNO. JAK VIDÍM, BEZ PROBLÉMŮ SIS NAŠEL CESTU. "MOC NEOSLOVILA"? URČITĚ JO, I TAKOVÝCH ZKUŠENOSTÍ JE POTŘEBA. DRŽÍM PALCE K DALŠÍM VÝTVORŮM!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama