March Of The Hordes / Escape The Flesh (recenze)

10. prosince 2011 v 9:00 | obyčejný posluchač
March Of The Hordes / Escape The Flesh (CD, 2011, Radios/Destroy After Use/After The Last Sky/Lavadome)

Kurňa fix! Prohlížím si krásný černobílý obal, jež je nutno mít neustále otevřený, aby vynikly široké fotky. Mezitím už začíná vrzat první skvadróna.

Dobrý starometalový zvuk March Of The Hordes se mi líbí, ale zdá se mi jaksi nakřápnutý. Projíždím vše znovu, pro porovnání si pouštím jinou muziku a je to opravdu tak. Nejsem si jist, zda je to chyba nebo záměr, každopádně je takto přítomný blackmetalový garážový smrádek. Rozvážná tempa skladeb (1,2), způsobilé vyhrávky kytar, občasné zdvojování hlasu není extrémní hudbou, přesto se kapele daří navodit správnou atmosféru ku slastnému vzpomínání, když jsem hltal a objevoval metal i ku chválení, když kapela obstojí i dnes v záplavě nadprodukce.


S Escape The Flesh se mi do uší hrne krapet hustší zvuk (kvalitnější?), muzika je na první a druhý poslech podobná M.O.T.H.. Zhruba pětiminutové válce (3,4) však po ohledání metalové podstaty koketují třeba s punkovou hopsanicí (lehce), kolotočem pro moshpit nebo pohřebními hrátkami (více). Taky velmi obstojná parta, která si mě získala solidním přístupem k tvrdé muzice.


Jedinou mou výtkou je opravdu krátká stopáž celého titulu, vše ostatní mě velmi baví!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama