Bastard Noise, Dysmorfic a další (koncert)

17. října 2011 v 20:39 | obyčejný posluchač
Miniturné po Česko-Slovensku

BASTARD NOISE (USA) | DYSMORFIC (Itálie)

24.10.2011
Bánska Bystrica - Klub 77
+ IDIOT'S PARADE

25.10.2011
Ostrava - Plan B Hardcore Café
+ GREEN MONKEY

26.10.2011
Pardubice - RC Ponorka
+ STOLEN LIVES

BASTARD NOISE - legenda amerického grind / power violence. Kapela, která koexistovala jako noise projekt od 90. let pod známějším jménem power violence / grind scény Man Is The Bastard se u nás představí vůbec poprvé. Čtveřice postarších týpků, které již skoro 20 let baví dělat hluk. Hluk v jejich podání je zběsilou kombinaci grind core výsypů s nenávistnou hradbou power violence vsuvek a elektronickým noise kraválem. V sestavě samozřejmě nechybí zakládající členové MITB Eric Wood a Joel Conell, které na vokálech doplňuje nový člen Aimee Artz (ex-Benümb). Tahle kapela se s váma moc mazat nebude a zaručeně vám ukáže, kde má kaňour .... však víte co. Kapela má k evropskému tour připravenou novou desku s názvem "Skulldozer", která již tradičně vyšla na Deep Six Records, v krátké době po split LP s The Endless Blockade (také na Deep Six Records). Četli jste mé recenze Bastard Noise?
Jako zdatní asistenti se představí DYSMORFIC, italská drtírna, kterou si můžete pamatovat z jednoho z uplynulých ročníků Obscene Extreme Festivalu.
Pro stylové zpestření budou termíny znectí obohacovat místní kapely: zvolenský fastcore IDIOT'S PARADE, GREEN MONKEY z Čadce nebo východočeské thrash/hardcore komando STOLEN LIVES.

http://bastardnoise.org | http://www.myspace.com/mitbnoise
http://www.myspace.com/dysmorfic 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama