Tdfntfotcfisohotdn / Bong Ejaculation & Handicap Music System - Medicinal noise (recenze)

12. dubna 2011 v 17:58 | obyčejný posluchač
Tdfntfotcfisohotdn / Bong Ejaculation & Handicap Music System - Medicinal noise (CD-R, Nuclear Alcoholocaust)
Minimalisticky vyprodukované cédéerko nabízí dvě terapie, ovšem pro jistotu i upozornění, že díky němu můžete ztratit své přátele! Zda tomu tak bude není jasné, co ovšem jisté je, že kvůli polepu na disku s největší pravděpodobností přijdete o zvuk samotný, protože Vám nebude hrát.

terapie 1: Jednočlenný projekt s šíleným názvem Tdfntfotcfisohotdn se představuje dvěma kousky. Lo-fi zahuhlaný smrad Harsh noise terror (1) má ještě cosi do sebe, ale stejný ping-pong efekt, tedy panoramatické kmitání zvuku zleva doprava a zpět, je v Sacrifice d'Ecureuils Dans La Foret (2) k hownu úplně, protože zvuk rozdrbe úplně. Vypadá to, že borec buď hraje na bicí a ryčí, vše prohání efektem nebo celek z plechové boudy snímá mikrofonem a teprve pak jen dokurví.

terapie 2: Bong Ejac' & Handicap Music System jsou 'nějací zmrdi', kteří na věc nejdou od lesa, ale přímo. S šavlemi na mixu si netykají, poměry hlasitostí neuznávají. Všechno naplno, ono se tu a tam něco prosadí. Pro vylepšení nekvality a lepší dojem prostřihnou pár hudebních vsuvek. Pár gabba rytmů, něco hučení do mikrofonu, zvuk prdí, prská, seká se a sere na všechno a všechny. Z mé strany je to podobné, hehe!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama