Požadovaný Stav Mysli / Kohoutek / BLU82-B (recenze)

4. prosince 2010 v 15:44 | fofr fotr core
Požadovaný Stav Mysli / Kohoutek / BLU82-B - 3-Way Split (CD-R, 2009, D.I.Y.)

     Kopírování podporuje hudbu!! Omezené vydání samopalu kratšího než krátkého. Devět skladeb od tří kapel se povaluje na ploše jedenácti minut. Sehnat dalších pár kapel měl by nosič objemově větší smysl. Takhle mi edice devětadevadesáti (#99) kusů s nehezkým obalem a napůl polepeným diskem s imitací vinylu nedává dobrý pocit. Vložená A5 s texty a informacemi je milým standardem.
split
      Tři kritické útoky (1 / 2 / 3)  Požadovaného Stavu Mysli z Teplic nemají až tak špatný zvuk, ale díky neprovedení masteringu a srovnání úrovní hlasitosti působí proti ostatním kapelám jako chudý příbuzný. Dva vokály a roztahování hardcoru tu k punku onde k rychlopalu se poslouchá na kratičké ploše dobře.


Požadovaný stav mysli       

     Původně grind/noise core Kohoutek z Kladna se vytasil rovněž se třema skladbami (45 / 6). Průměrná délka jedné a půl minuty tlačí na pomyslnou hardcoreovou pilu proti těžkotonážní mase. Fastbeat se mění v heavypulse.


     Děčínská kapela s divným názvem BLU82/B od počátku upoutá až žensky zabarveným vřískotem zpěváka a intrem u každého songu. Řezavější průbojná nahrávka tří songů (7 / 8 / 9) má švih a je lákadlem pro další sledování téhle pětice. Fofr core zchlamstne každý, kór fotr.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama