Grind Commando Attack - 3-way Split (recenze)

20. října 2010 v 20:49 | grincomaťák
Grind Commando Attack - 3-way Split (3" CD-R, 2010, Detox Production)

O tomto trojesťáku už jsem se zmiňoval u recenze promáče Lactovaginal, kterým zde asistují rovněž Poláci Jan Chrzciciel a Ukrajinci Epicrise. Vymazlení Manowaři zlehčují a vážnost situace.

První k odstřelu dorazil Honza Chrchel. Trojice divochů natočila v srpnu 2008 demáč Szare Roboty a z něj poskytla pět skladeb. Intro se střelbou dobře nastiňuje oč tu poběží. Poctivě nadrhnutý grindující 'bigboš' neztrácí nadhled. Odlehčeně poskakuje, nekompromisně běží. Střídání tří vokálů je prospěšné.

Epická krysa je plně metalizovaná. Úvod obstaral jakýsi ukrajinský Hajaja a pak už vše běží jako na drátkách. Pět songů z června 2007, jeden rovněž z června, ovšem o rok později. Gruntovní drtikol se zpěvem dávivým, ječivým a dalšími. Muzika frčí a drtí, má jasný názor, v textech jakbysmet, hehe! Syrovost ve Workship (11) funguje!

Lakatoš vagon po boku svých přátel vyznívají vcelku dobře. Co nebylo z promáče patrné jsou dvě rozdílné nahrávky z roku 2009. Nekončící puch z garáže je stále přítomen i přes občasné větrání.

V zásadě se dá souhlasit s větou na letáku o 'třech tvářích grindu'. Krapet zeširoka, ale může být.
  
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama