Fat Legs - Ripe For The Harves (recenze)

28. prosince 2009 v 23:09 | tlustá prdel
Fat Legs - Ripe For The Harves (CD-R, 2007, self released)

Sickle Cell Anemia (1) je výplod šíleného vědátora a přírodovědného hledače. Nechal vyvinout miniaturní mikrofonní snímače, přimontoval je na tělíčka různých hmyzů a teď pozoruje jejich chování. A protože jeho kolega, elektrotechnický vědátor vyrobil vskutku citlivé senzory, snímají i zvuky mnohem výraznější a intenzivnější. Kroky na podlaze kde stojí šváb, harjící rádio, které se odráží od skleněné tabule, kde je pro změnu uvelebena moucha, a tak bychom mohli pokračovat.
White Fields (2) experiment pokračuje. Sršící, pískající a jinak znělé rušení je decentním podkladem pro delamátora hrubšího ražení. Metá slova do klidnějšího víru a proudících vírů.
The Bungalow Mystery (3) - vkusná snaha o prolnutí záblesků zpětných vazeb, syntezátorových pichů, rovně vysílaných pulsů. Pokud ne úplně mysteriózní, tak přemýšlivé dozajista.
Stencils (4) - pomalu se rozjíždějící strojové vrnění, proudění chladícího vzduchu a záznam klidné atmosféry bezproblémového provozu fabriky. Jen zkušená obsluha je schopna (ochotna) vnímat drobně nuance a proměny, pro laika stále stejného prostředí.

Disk se objevil, byl poslechnut, popsán a bude postoupen dalšímu eventuálnímu zájemci. Byl bych nerad, kdyby to někdo chápal jako nedoporučení. Hledač-začátečník olízne všech dvacet!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady*N* Lady*N* | Web | 28. prosince 2009 v 23:12 | Reagovat

Prosím o hlásek!!!
Pro Lady*N*
http://the-denny.blog.cz/0912/miss-2-kolo
Kdyžtak napiš,oplatím..děkuji:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama