Psychopathic Sadism - Promo CD-R (recenze)

29. srpna 2009 v 12:37 | obyčejný posluchač
Psychopathic Sadism - Promo CD-R (pálenka)

Je možné, že od doby poslání a obdržení promáče už kapela urazila kus cesty. Jak jsem zmiňoval o pár recenzí dříve, veškerý materiál byl poslechnut a založen. Proč se nimrat ve starých ranách? Prostě jen tak. Poslechnu a s odstupem posoudím, i když to je v podstatě k ničemu.


Tvrďácká nahrávka působí sevřeně, přesto chlácholící zvuk skoro uspává. Je tu hybná podstata, skočné okamžiky, taneční pasáže, ale nemohu říci, že by mě muzika burcovala. Ano v rámci hrubozrného deah/grindu je vše v pořádku, ale já už dávno na umca-umca, duli-duli, bu-bu-bu nevěřím. Jedenáct minut není mnoho, někdy se však mohou zdát nekonečné. Co bych rád pochválil, jsou chrochty obou vokalistů.

Sedm kapel s čerstvou nahrávkou na jedno CD a průběžně podchycovat, nadšeně mapovat aktuální dění. To by byla cesta, jak obdobné snímky zužitkovat. Neznámé bandyy by tak dostaly zadostiučinění publikováním svého materiálu, fanoušci rychlého přehledu a vydavatelské firmy materiál na stříbrném tácku až po rypák. Mám ale obavu, že na tohle všechno je v české kotlině krapet pozdě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama