recenze > Merzbow - Tombo

19. února 2009 v 20:50 | obyčejný posluchač
Merzbow - Tombo (CD, 2008, Fellacoustic Records)

V intencích normálních kapel, standardních vydavatelství a běžného vydávání je tohle naprostá novinka, ale bereme-li v potaz potenci Merzbow, je tohle album svým způsobem "staré". Vydáno koncem roku 2008, nahráno už v lednu/únoru.

Barevný jednoduchý digipak s pestrobarevnými kolážemí přírody a civilizace. Hodinová plocha, tři skladby, do budoucna už snad zbytečné psát a stále se opakovat. No jen pro pořádek, pro ty, kteří čtou tuhle recenzi jako první mé dílo.

Hned od počátku to vypadá na velmi dobré album. Bez startovního výstřelu se rozjede Tombo (process) (1). Prudké, vášnivé, eruptivní hlučení, škrcení řvoucích plug-in, až sadistické útoky. Vpravdě divoký noise, absence opakování. Výtečné! Tombo (2) (2) není chybně napsáno. Kurzívou je označen celý název, tučně pak pořadí. Vše beze změn. Hukot, rachot, drcení! Chvilkové ostrůvky zvolnění vnímají jen otrlí fandové. V nejkratší Chicken Lucy (3) snad postřehnete jakési zvukové zastření, čímž intenzita není na maximu. Barevnost i pestrost zůstávají. Zřejmě dodělávka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama