v/a Unacknowledged Pop–Song Collection vol.666

16. ledna 2009 v 21:50 | obyčejný posluchač
v/a Unacknowledged Pop-Song Collection vol.666 (2003, CD, Xerxes & Nu NuLAX NuLAN)

Skládatelé Xerxes a Nu NuLAX NuLAN pro nás připravili kompilaci vyšinutou už svým názvem, výčtem třiadvaceti skladeb, umělců. Částečnou záruku dává nám vydavatel, tedy Xerxes Yasutoshi Yoshidy (Government Alpha). V anotaci píšou: "Nasbírali jsme hudbu s bolavým osudem z celého světa. Díky tomu jsme pochopili, že svět je rdící se záchod, který nemá východisko......"


Dadaistická skládanka! Bouře zvuků! Neznámý popík, elektronický výron, vážná hudba, hluk, rockový nápřah, šumy, hardcore, dj-ing, karaoke. Nemožné se stává skutečností. Kompilaci musel stvořit likvidátor jukeboxů. Nápad zřejmě dostal při svozu starých, rozbitých hracích skříní, kdy na sběrném dvoře ještě naposledy roztahal prodlužováky, zapojil je a vyzkoušel, který by ještě mohl obveselit.

Miluju takovéto netradiční výběry. Excentrické, ztřeštěné, divné, rozporuplné přesto radostné, bez falše, přetvářky a lži. Zdá se Vám to na 73 minut málo? Nenechte se mýlit. Vyjadření strohé, ale všeříkající. Abyste mě nepomluvili přidám něco navíc - vynikající!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama