recenze > Ryokuchi / Disco 4 Channel - Loud Creative

28. ledna 2009 v 20:54 | obyčejný posluchač
Ryokuchi / Disco 4 Channel - Loud Creative (CD, 2003, S.M.D. Records)

Další titul (SMD-002) japonského vydavatelství. K produkci není potřeba dodávat více, než že je to normálně odvedená práce. Žádná invence, jen nezbytná nutnost.

S muzikou už je to o poznání lepší, byť nečekejte přelomovou záležitost. Ryokuchi před sebou doslova valí husto-core, drtí agresivní špínu. Krátké chvilky věnují lehce ulítlým vyhrávkám, kterým vzápětí dominují těžkotonážní rify a emotivní chrapláko-ječák, umně zabalený do celku. Dvě kytary, bezpražcová basa a dvoje bicí, z toho ještě tři hudebníci zpívají. Jak jsem již psal, není to nic extra objevného, ale poctivost a upřímná energie z chlapíků čiší na sto honů. Možno poslouchat i opakovaně, nenudí.

Druhou půli splitu obsadili
Disco 4 Channel
, rovněž Japončíci, pravděpodobně přátelé a spoluokupanti pódií. Nejsme schopen Vám jejich hardcore přiblížit k nějaké další kapele, natolik v HC/punk scéně zběhlý nejsem, ale můj popis snad bude postačovat. Rychlo úprk, nářezové šroubování, distortovaný zpěv, společné vyřvávačky, čitelnost. Prostě pohodově násilná muzika, která Tě na koncertě jistě nenechá jen podupávat nohou, neboť by si byl dozajista sám.

Avisovaných šest songů (2+4) je v závěru doplněno sedmým. Tipnul bych to na Disco 4 Channel se špatným zvukem, snad zkušebna nebo živák...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama