Maggote Meat Shoppe presents 71:15 Minutes of Experimental / Harshnoise / Power Electronics / Other

18. ledna 2009 v 0:46 | obyčejný posluchač
Maggote Meat Shoppe presents 71:15 Minutes of Experimental / Harshnoise / Power Electronics / Other (CD-R, 2008, Maggote Meat Shoppe)

Uff, než jsem napsal název, přešla mě chuť psát recenzi. Ale jsem statečný kluk a jen tak něco mě nepovalí. Na pohlednici, doprovázející stříbrné CD-R, vše vloženo do bílé papírové pošetky, jsou informace seřazeny jaksi logicky, ovšem co je název 4-splitu jasné není. Vezmu to tedy zčásti intuitivně a trochu podle hracích časů.Sevared Tongues - plazící se hučák, zmutovaný hlas, divná kytara (?), náhlý harsh útok, variování, zintenzivnění, zásek, návrat do drsna, dohučení. 18:30 lo-fi minut a je vymalováno.

Chabett vs. Bad Ladee - různé různě drsné zvuky, špinavá elektronika, poškrábané rytmy, chraptící hlasy. Docela pestrých, přesto nudných 17 minut.

Maggotribe - chroupající sopka... Může elektronika zešílet? Ultrytmus! Udělejte z kulometu strojní buchar! Co děláš s mými efekty? Jenom jsem ti je půjčil! Ty kujwo!! Abys chcípnul!!!

Durk the Temptress - teta se strejdou probírají příští týden, synek hraje PC hru, sousedka se (p)ddává novému šamstrovi, rasta-soused jede svoji muziku. Nehulte mi u těch oken, mám tam kytky! To je prostě mikrofon na howno a tadle nahráfka se mi vůbec nepovedla. Snad příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama